W czwartek 25 czerwca uczestniczyliśmy w spotkaniu miłośników klasycznych samochodów, zorganizowane przez Klasyczną Strefę Wrocław. 

Na miejscu spotkaliśmy sporą grupę osób, interesujących się tematyką samochodową oraz oczywiście piękne, klasyczne samochody, które robią na wszystkich fanach motoryzacji ogromne wrażenie.

Spotkania Klasycznej Strefy organizowane są co czwartek – o godzinie 19:00, najczęściej na górnym parkingu galerii Magnolia Park, a udział w nich może wziąć każda zainteresowana osoba. Ponadto grupa organizuje wspólne wyjazdy turystyczne i rajdy zabytków.

Wszystkim, którzy lubią klasyczną motoryzację i chcą porozmawiać z innymi jej miłośnikami, polecamy wybrać się na jedno z czwartkowych spotkań, a póki co zapraszamy do sprawdzenia naszej wideorelacji. Wstęp jest darmowy.

Klasyczna Strefa Wroclaw.

W czwartek uczestniczyliśmy w zlocie klasycznych samochodów, organizowanych przez „Klasyczną Strefę Wrocław”, który odbył się na dachu Magnolia Park.💜 Cóż to były za piękne auta!😍⬇️⬇️Więcej na:https://miejscawewroclawiu.pl/we-wroclawiu-odbyl-sie-zlot-klasycznych-samochodow-wideorelacja/

Gepostet von Miejsca we Wrocławiu, o których nie miałeś pojęcia. am Freitag, 26. Juni 2020

 

Fanpage: Klasyczna Strefa Wrocław

 

Tekst: Celina Cyran

Foto: Miejsca we Wrocławiu